План офіційних заходів ЗСП “Срібний край” на перше півріччя 2018року

План офіційних заходів

Закарпатської спілки пасічників «Срібний край»

на перше півріччя  2018 року **

  

 1. 26 грудня 2017р м. Міжгір’я Семінар на тему: “Основи успішної зимівлі бджіл та високорентабельне пасічникування при чистопородному розведенні карпатських бджіл”.
 2. 10 січня м. Мукачево, Зібрання Правління ЗСП «Срібний Край».
 3. 18 січня м. Хуст, Семінар на тему: «Технології комплексного використання бджіл при чистопородному пакетному бджільництві».
 4.  30 січня м. Мукачево, Семінар на тему: «Маткарство в Закарпатській області – від іміджу пасічника до іміджу карпатських бджіл».
 5. 4 лютого (перенесено на невизначений термін) м. Свалява, Семінар на тему: «Чистопородне розведення карпатських бджіл та перспективи покращення породності бджіл на гірських пасіках»
 6. (Не визначено) м. Іршава, Семінар на тему: «Особливості чистопородного розведення карпатських бджіл в умовах високої концентрації бджіл невідомого походження»
 7. (Не визначено) м. Рахів , Семінар на тему: «Перспективи покращення породності на гірських пасіках Рахівщини та її значення для розвитку рентабельного бджільництва району.”
 8. (Не визначено) м. Тячів, Семінар на тему: «Загальні принципи рентабельного чистопородного розведення карпатських бджіл та чи можуть неконтрольовані гібриди бджіл невідомого походження бути по-справжньому прибутковими?»
 9. 27 лютого м. Мукачево, Семінар на тему: «Вивчення сучасної методики визначення породності бджіл з використанням комплексу програмного забезпечення MorfoXL»
 10. 6 березня м. Міжгір’я, Семінар на тему: «Вивчення практичного досвіду високорентабельного успішного утримання чистопородних карпатських бджіл в умовах гірської пасіки.
 11. 13 березня  м. Мукачево, Загальні збори ЗСП «Срібний край»

 

**  –  Окремі заходи буде проведено спільно з іншими громадськими організаціями, або державними організаціями чи установами.